Könyvajánló

Szeretettel ajánjuk a következő könyvet olvasára, hiszen nagyon aktuális, mindannyiunkat érintő témáról szól. A gyülekezet könyvtárából is ki lehet kölcsönözni.

Hol van Isten a koronavírus idején? (John C. Lennox, Harmat kiadó, 2020)

A koronavírus-világjárvány és hatása sokunkat összezavar és felkavar. Felfogni is nehéz, hogy ez a pandémia súlyosabbnak bizonyulhat minden korábbinál, hatása pedig valószínűleg minden előzetes becslést felülmúl majd. Rengeteg embert igen komolyan érint.

Hogyan közelítsünk a problémához? Miként birkózhatunk meg vele? Miért van koronavírus, ha Isten szeret minket? Ezekre a kérdésekre is választ keres a könyv írója.

John C. Lennox rövid, mégis tartalmas könyvében a különböző világnézetek fényében vizsgálja a koronavírust, hogy megmutassa, a kereszténység nem csupán magyarázatot ad, hanem reményt is nyújt, amelybe belekapaszkodhatunk.