Lelkészi Köszöntő

Kedves Testvérek!

Lelkészi szolgálatom egyik legmeghatározóbb eleme, hogy azt a vigasztalást adjam tovább másoknak, amellyel engem is megvigasztalt Isten. Hiszen annyi fájdalom, keserűség és elfojtott bánat van az emberek szívében, amivel a legtöbbször nem tudunk mit kezdeni, sőt, beszélni sem szeretünk róla. Jómagam is hasonlóképpen voltam, mindaddig, amíg a Megváltó kezébe nem raktam életemet, adtam át neki a fájdalmaimat, s Ő megvigasztalt. Hiszem, hogy minden gyülekezeti alkalom erről kell, hogy szóljon: Isten keresi az emberek szívét, s arra vár, hogy felemelhesse az elesett embert. Ebben a lelkiségben igyekszem végezni gyülekezeti szolgálatomat, s a Váchartyáni Református Gyülekezet is ebbe a közösségbe hív mindenkit!

Testvéri Szeretettel:

Balogh Róbert, lelkipásztor